6242 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 5 september 2022 -
3363 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 28 februari 2022 -
8018 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 14 februari 2022
5279 WATERCOLOURS
Sold: SEK 300
Sold den 14 juni 2021 -
5050 Akvarell
+ 1 par etsningar Kina, 13x11 9x9
Sold: SEK 300
Sold den 21 maj 2007 -
8121 Akvarell +
Sold: SEK 100
Sold den 12 december 2005